עיצוב לפרינט

שתפו:

פוסטים נוספים:

פרה סגולה

הפרה הסגולה

מקור הביטוי ״פרה סגולה״ לקוח מספרו של סת׳ גודין ״פרה סגולה – לבלוט כדי להצליח״ הספר ראה אור לראשונה בשנת 2003 ומאז הפך לרב מכר

מיתוג עסקי מוצלח

מיתוג עסקי

מיתוג, זה הרבה מעבר ללוגו וצבעים, מיתוג זו השפה העיצובית הכוללת של העסק שיוצרת זהות עסקית ייחודית ומטרתה ליצור חיבור ותחושת שייכות בין הלקוחות לעסק. זהות עסקית חיונית

עיצוב פוסטים לרשתות חברתיות

הרשתות החברתיות כיום משמשות פלטפורמה מעולהלפרסום וקידום עסקים והיא ודורשת יצירת פוסטים בתדירות גבוה. הסטודיו שלנו יספק לכם עיצוב גרפי מותאמים לרשתות החברתיות,עיצוב הפוסטים יהיה

דברו איתנו

עיצוב לפרינט

עולם הדפוס נחשב בעבר לתחום מסורתי ומוגבל, שעבר בשנים האחרונות מהפכה אדירה. טכנולוגיות חדשות, חומרים מתקדמים ושיטות הדפסה חדשניות יצרו אינספור אפשרויות חדשות שהפכו את הדפוס לכלי רב עוצמה ומרתק.

להרבה מהקולגות שאני עובדת איתם יש רתיעה מלעבוד מול בתי דפוס. הניסיון הגדול שצברתי בעבודה מול בתי הדפוס הפכה זאת לחוויה עבורי.

ההתפתחות הטכנולוגית בעולם הדפוס הטיבו איתנו הלקוחות ועזרו לנו להגיע לתוצרים מדוייקים ואיכותיים יותר.

נכון, כיום עולם הדפוס מתמודד עם העולם הדיגטלי שחוסך מאיתנו את הצורך בהדפסות על נייר, אך עדיין עולם הדפוס לא איבד מחשיבותו והוא עדיין נחוץ.

במאמר הזה אני אדייק ואתן לכם טיפים שיקלו עליכם בעבודה מול בית הדפוס

ראשית הגדירו את הצרכים שלכם : 

 • מהו סוג ההדפסה הנחוץ?
 • מה אתם מדפיסים? 
 • כמה עותקים נחוצים? 
 • מה התקציב שיש לכם? 
 • למתי אתם צריכים את העבודה? 
 • אלו גימורים אם בכלל אתם צריכים? 
 • האם יש דרישות מיוחדות?, כגון סוגי נייר? גימורים, הבלטות, למינציה סלקטיבית, צבעים מיוחדים?
 • האם יש שטנסים מיוחדים שקיימים? או שצריך לייצר משהו במיוחד
 • האם יש צורך בהובלה? לאן? למתי?
 • כמה צבעים נחוצים, צבע אחד או פרוצס?
 • מה גודל ההדפסה הנחוץ?
 • כריכה קשיחה? ספירלה? הדבקה חמה?

בחירת בית דפוס
חפשו בית דפוס באזור שמתאים לכם. כדאי שיהיה קרוב אליכם פיזית, בדקו עליו ביקורות, התרשמו מהעבודות ומתגובות הלקוחות

הפקה גדולה, מחייבת התרשמות מהעבודות והשרות של בית הדפוס. מומלץ להגיע פיזית לבית הדפוס ולהתרשם (הרי אין כמו מראה עיניים).

הצעת מחיר
בקשו הצעת מחיר מפורטת והכי חשוב לוודא שבית הדפוס מדפיס הדפסת דוגמא שמאושרת בהגעה פיזית לצורך בחינת הצבעים, מידות וכ"ו לפני ביצוע העבודה, וע"י כך לדייק את התוצר הסופי לשביעות רצונכם המלאה. 

הכנת קבצים
במידה והכל מאושר על ידכם, לבקש מבית הדפוס הוראות לסגירת קבצים, אם יש מידות מיוחדות, צבעים מיוחדים (כמו צבע חמישי, צבעים זוהרים, צבע זהב, כסף וכו׳…) חשוב שבית הדפוס יגדיר לכם הכל, כולל את פורמט הקבצים, יחסי מידות, פרופיל הדפסה, בילדים, צלבי חיתוך, הפרדת צבעים, האם יש שטנס שצריך לעבוד עליו וכ"ו, ואם יש צורך גם עזרה בסגירת הקבצים לדפוס

במידה ואתם הלקוחות אז מה שנשאר לכם זה להעביר את המידע מבית הדפוס למעצב הוא אמור לדעת איך להמשיך מכאן.

חשוב
לא כל בית דפוס בנוי להפקה של אופסט/דיגטלי עם גימורים מיוחדים, צריך לוודא לפני, יש מצבים שבית הדפוס נעזר בעוד בתי דפוס או בעלי מקצוע, זה יכול לייקר את העבודה ומצד שני התוצר יכול להיות איכותי ומדוייק יותר.

בעבודה עם הסטודיו וכחלק מהשירות, אני נוהגת לסגור ללקוח את כל הפינות שהוזכרו מעלה ולעיתים במחיר נמוך ובשביעות רצון גבוהה יותר מאשר התנהלות עצמאית של הלקוח מול בית הדפוס.

אני כאן בכדי ללוות אותך בכל תהליך העיצוב כולל ההדפסה בבתי הדפוס

יש לכם עסק קיים? פתחתם עסק?

ונתאים לכם את העיצוב המדויק עבורכם
אפשר לעזור?
היי, אשמח לעזור...